VatanMed

O NAS

Wysoka jakość, światowy standard

Od 2007 roku pomagamy naszym pacjentom odzyskać pewność siebie dzięki transplantacji włosów. Wywodzimy się ze Stambułu, gdzie mieści się nasza pierwsza klinika. W ciągu kilkunastu lat działalności otworzyliśmy kolejne placówki w różnych krajach świata, w tym w Polsce.

Specjalizujemy się nie tylko w transplantacji włosów, lecz także brwi, rzęs i zarostu. Nasze gabinety opuściło już ponad 50 tysięcy zadowolonych pacjentów. Jeśli zauważasz, że problem łysienia dotyka również Ciebie, umów się na wizytę wstępną i dołącz do tego grona.

Nowoczesne gabinety

W naszej placówce w Warszawie posiadamy topowy sprzęt medyczny oraz doskonale wyposażoną salę zabiegową. Stworzyliśmy przestrzeń przyjazną dla pacjentów, a przy tym pozwalającą przeprowadzać zabiegi bezpiecznie i komfortowo. Dba o to przede wszystkim nasz personel medyczny, który łączy wysokie kwalifikacje z życzliwym i empatycznym podejściem do osób decydujących się na przeszczep włosów.

Korzystamy z popularnych i sprawdzonych metod transplantacji włosów, takich jak FUE, Sapphire FUE czy DHI. Podążamy za rozwojem medycyny estetycznej, aby oferować naszym pacjentom jak najlepsze rozwiązania w walce z łysieniem. Jesteśmy pewni tych rozwiązań, dlatego rezultaty naszych działań gwarantujemy na piśmie.

16 lat skutecznej walki z łysieniem

Co sprawiło, że zaufało nam już tylu pacjentów? Doświadczenie i kilkunastoletnia obecność na rynkach światowych to jeden z czynników. Wymierne, namacalne rezultaty zabiegów to drugi. Do tego dochodzą fachowe doradztwo i życzliwy personel, z którym spotkasz się już podczas pierwszej, niezobowiązującej konsultacji.

Znajdź termin

Wypełnij poniższy formularz w celu uzyskania informacji, umówienia spotkania lub podjęcia współpracy. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

w zaledwie 2 minuty
dostać ofertę
Vatanmed Whatsapp Online