PRZESZCZEP BRODY

Gęsta broda dla wielu jest symbolem męskości i ważnym elementem mody. Niestety nie każdy mężczyzna może pochwalić się bujnym zarostem, czego przyczyną najczęściej jest po prostu genetyka. Przerzedzenia brody są powodem, dla którego nasi pacjenci decydują się na zabieg przeszczepu włosów metodą Sapphire FUE (szafirowe FUE). Dzięki niemu udaje się zagęścić lub nawet stworzyć zupełnie nowy kształt brody. W efekcie mężczyźni uzyskują wymarzony wygląd, jakiego nie osiągnęliby za pomocą innych metod.

 

Komu zaleca się przeszczep brody?

Brak owłosienia w okolicy brody i wąsów zwykle ma podłoże genetyczne, ale może być także spowodowany stresem, złym trybem życia lub przebytymi operacjami, oparzeniami czy urazami. Warto więc w pierwszej kolejności zdiagnozować problem, by upewnić się, że przeszczep u danej osoby jest wskazany.

Część naszych pacjentów chce po prostu wypełnić luki w brodzie. Niektórzy proszą o dodanie więcej włosów, gdyż są niezadowoleni z gęstości swojego zarostu. W obu przypadkach rekomendujemy bezpieczne i trwałe rozwiązanie, czyli wspomniany przeszczep brody. Imponujące rezultaty można uzyskać dzięki zastosowaniu metody transplantacji mikroszafirowej FUE.

Przebieg przeszczepu brody

Do przeszczepu brody pobieramy stosunkowo niewielką ilość materiału dawczego, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Następnie wykonujemy bardzo drobne mikronacięcia w obszarze, który pacjent chce wypełnić. Ważne jest wykonanie nacięć we właściwym ułożeniu, ponieważ ma to wpływ na późniejszy kształt zarostu. Kolejno za pomocą pęsety mikrochirurgicznej wszczepiamy włosy w te nacięcia – w takim kierunku, w jakim broda, wąsy lub bokobrody powinny rosnąć naturalnie.

Przeszczep brody to prosta, skuteczna, bezbolesna i minimalnie inwazyjna metoda, która może trwale poprawić wygląd Twojego zarostu, nadając twarzy naturalnie męski wygląd.

w zaledwie 2 minuty
dostać ofertę
Vatanmed Whatsapp Online